Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie – Filia Ossów zaprasza na inauguracyjne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.
Klub jest skierowany do osób, które cenią sobie nie tylko lekturę, ale także wymianę myśli i poszukiwanie nowych tytułów. Uczestnicy spotkają się w kameralnej atmosferze, aby porozmawiać o książkach, trendach z bookstagrama oraz nadchodzących premierach wydawniczych. Będzie to doskonała okazja do literackich dyskusji i inspiracji.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 października 2025 roku o godzinie 16:00 w Filii Ossów.
Nie martw się, jeśli nie zdołałeś skończyć żadnej książki – celem klubu są wspólne rozmowy i pomysły, a nie rywalizacja w liczbie przeczytanych książek.
Zapraszamy młodzież od 10. roku życia.
Do zobaczenia w bibliotece!