Już 20 czerwca 2026 roku na pływalni OSiR „Huragan” w Wołominie odbędzie się II Pływacki Finał Roku Szkolnego, objęty Patronatem Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan.

To wspaniała okazja do przeżycia emocji związanych z rywalizacją, spotkania innych entuzjastów pływania oraz wspólnego uczczenia zakończenia roku szkolnego!

Kluczowe informacje

📅 Data: 20 czerwca 2026 r.
📍 Lokalizacja: Pływalnia OSiR „Huragan” w Wołominie, ul. Korsaka 4
🕐 Czas zawodów: 13:30–15:30
🕐 Rozgrzewka: 13:00–13:30

Rejestracja:

Chętni mogą zgłaszać swój udział:
📧 mailowo: sekretariat.plywalnia@osirhuraganwolomin.pl
🏢 osobiście w biurze pływalni OSiR „Huragan”.

Zapraszamy wszystkich młodych pływaków do uczestnictwa w tym wydarzeniu i dzielenia się sportowymi emocjami!

Źródło (tekst i zdjęcia):