Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Sukcesy judoków z Kobyłki

Data: 22.06.2017 r., godz. 11.00
20 maja w Biskupcu odbył się turniej Arrachion Judo Kids CUP III. W zawodach udział wzięło około 200 zawodników z roczników 2005-2010 z klubów Warmii, Mazur oraz Mazowsza. Kobyłkę reprezentowało 13 zawodników z klubu Judo Mizu.
Dużym sukcesem zakończyły się walki zawodników z Kobyłki. Złote medale zdobyli: Aleksander Spychaj, Maksymilian Perlejewski, Szymon Szymański, Maciej Pawliszyn oraz Jakub Markuszewski. Medale brązowe wywalczyli: Agata Pasek, Antoni Kisser, Szymon Szulim, Bartek Czyżak.
Na specjalne wyróżnienie zasługuje Szymon Szymański, który w swojej kategorii wagowej pewnie i w pięknym stylu pokonał wszystkich czterech przeciwników, zdobywając złoty medal oraz nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.
Drugą osobą, która pokazała ogromne serce do walki, był Maciej Pawliszyn – stoczył najwięcej walk i zdobył złoty medal, pokonując 5 przeciwników.
W klasyfikacji drużynowej klub Judo Mizu wywalczył II miejsce. Jest to kolejny już duży sukces judoków i judoczek z Kobyłki oraz Zielonki.