Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Awans Marcovii II

Data: 22.06.2017 r., godz. 11.00   
Obydwie seniorskie zespoły Marcovii Marki zakończyły zmagania w sezonie 2016/2017. W zdecydowanie lepszych nastrojach znajdują się zawodnicy drugiej drużyny, którzy wywalczyli awans do „A” klasy.
Wprawdzie w ostatniej kolejce podopieczni Michała Ogórka ulegli przed własną publicznością rezerwom Dębu Wieliszew, ale awans zapewniony został po zwycięstwie nad Wisłą Jabłonna.
Prowadzona przez Konrada Kucharczyka pierwsza drużyna Marcovii zajęła z kolei ostatecznie 3 miejsce w tabeli ligi okręgowej co bez wątpienia należy uznać jako porażkę. Marzenia o 4 lidze zakończyły się praktycznie wraz z wysoką porażką w meczu przeciwko Olimpii Warszawa, ale nikt nie sądził, że klub z Marek spadnie aż na trzecią pozycję. Graczy ze Wspólnej 12 wyprzedził bowiem na samym finiszu rozgrywek także Sokół Serock.
Teraz przed zawodnikami Marcovii krótka przerwa na wypoczynek, po którym rozpoczną się przygotowania do kolejnego sezonu.Marcin Boczoń