Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Wybierz się z nami na rajd rowerowy

Data: 22.06.2017 r., godz. 11.00   
Przygotuj swój rower, weź dobry humor i zabierz ze sobą całą rodzinę. Już 1 lipca o godzinie 14.00 z parkingu przed Urzędem Miejskim w Wołominie wyruszy Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy, organizowany przez Wołomińską Radę Seniorów.
Udział w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych – seniorów, ich dzieci, wnuki, rodziny i znajomych. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w akcji pod nadzorem osoby dorosłej bądź samodzielnie za pisemną zgodą opiekuna. Uczestnicy przejadą w Wołominie ulicami: Ogrodową, Legionów, Partyzantów, Prostą, Poniatowskiego, Kruczą, Leśniczówka, Żytnią, a w Ossowie ulicami: Broniewskiego, Grabiczną i Matarewicza, do Cmentarza Poległych w Bitwie Warszawskiej w Ossowie, gdzie złożą kwiaty. 
Punktem końcowym będzie Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej Ossowie gdzie uczestnicy rajdu wezmą udział w prelekcji historycznej, a na zakończenie wydarzenia w pikniku rodzinnym. Oj, będzie się działo!
Aby wziąć udział w rajdzie, wystarczy wypełnić i podpisać oświadczenie, które jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego i złożyć je w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Wołominie, pokój 212. Termin składania oświadczeń upływa 26 czerwca.
Organizatorem Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego jest Wołomińska Rada Seniorów we współpracy z Gminą Wołomin.

Dodatkowe informacje uzyskacie pod nr tel. 22 763 30 17.
Do zobaczenia 1 lipca!