Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Święto Kobyłki

Data: 22.06.2017 r., godz. 11.00   
Enej był gwiazdą tegorocznych Dni Kobyłki. Ta znana i lubiana grupa folkowa wystąpiła 18 czerwca na zakończenie festynu.
Wcześniej na scenie pojawił się zespół Plateau – mający swe korzenie w Wołominie. Było to muzyczne wspomnienie utworów Marka Grechuty, trzeba przyznać, w doskonałym wykonaniu.
Kobyłkowska scena nie należała tylko do wielkich gwiazd. Pojawiły się na niej również przedszkolaki i grupy artystyczne, prezentując swoje talenty wokalne i taneczne. Jak co roku zagrała Miejska Orkiestra Dęta. Nie mogło zabraknąć także sportowców, którzy zachęcali do aktywności fizycznej w sekcjach kobyłkowskiego klubu Wicher.
Mieszkańcy mogli spróbować swoich sił w sportowych potyczkach z burmistrzem Robertem Roguskim oraz radnymi Rady Miasta Kobyłka. Rozegrano wiele meczów w tenisie stołowym i walczono o tytuł najlepszego zawodnika.
Kobyłkowski festyn to również gry i konkursy z nagrodami, program animacyjny dla dzieci, wesołe miasteczko. I jak na każdej tego typu imprezie – wiele kolorowych straganów.
Krótko mówiąc – wiele atrakcji, dobra muzyka i piękna pogoda. Kolejne Dni Kobyłki dopiero za rok.


eda