Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Atrakcje w Leśniakowiźnie

Data: 22.06.2017 r., godz. 11.00   
10 czerwca odbył się piknik integracyjny mieszkańców Leśniakowizny (gmina Wołomin). Głównymi organizatorami byli sołtys Wiesława Ludwiniak i Antoni Olszewski z rodziną, którzy użyczyli placu przy ul. Kasprzykiewicza 152.
W pikniku uczestniczyło wielu mieszkańców zarówno tych dużych, jak i małych. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło samorządowców na czele z wiceburmistrzem Robertem Makowskim.
Wiele atrakcji przygotowano z myślą o dzieciach, np. dmuchany zamek, malowanie buziek, watę cukrową i konkursy. Dorośli mogli skosztować dań z grilla. Prawdziwą furorę zrobił wóz strażacki OSP Ossów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wesoła atmosfera udzieliła się wszystkim. Takie imprezy pozwalają mieszkańcom spędzić aktywnie czas i poznać się lepiej.
– Dziękujemy za obecność wszystkim mieszkańcom, jak i przybyłym gościom. W tym miejscu chciałabym szczególnie podziękować wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w pomoc przy organizacji pikniku – podsumowuje sołtys Wiesława Ludwiniak.Rafał Orych