Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Śpiewająco po angielsku

Data: 27.04.2017 r., godz. 11.00   
24 marca w Zespole Szkół im. Mościckiego w Zielonce odbył się 5. Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing up the storm”. W tym roku udział wzięło 33 uczestników z gimnazjów i szkół średnich.
Zwycięzcą tegorocznego konkursu został Kordian Wasiłowski z Gimnazjum nr 2 w Ząbkach. Drugie miejsce zajęła Joanna Polkowska z Zespołu Szkół Publicznych nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce, a miejsce trzecie Julia Karpińska z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach. Wyróżniona została Julia Pękalska z Gimnazjum nr 2 w Wołominie.
Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wołominie oraz burmistrza miasta Zielonka Grzegorza Dudzika. Występy oceniało jury w składzie: Joanna Korczago, Krzysztof Matuszak, Andrzej Zbyszyński, Wojciech Bardowski i Katarzyna Pawelec. Wybór nie był łatwy, bo trzeba było ocenić nie tylko talent muzyczny, ale również znajomość języka angielskiego.

„fakty.wwl” objęły 5. Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing up the storm” patronatem medialnym.

opr. eda