Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Sielsko, nowocześnie, komfortowo

Data: 13.04.2017 r., godz. 11.00   
Sielska Osada to miejsce pełne ciepła, nowoczesne, bezpieczne, oferujące fachową, całodobową opiekę medyczną w atmosferze szacunku dla mieszkańców. Pobyt w Sielskiej Osadzie to wyraz troski o nas samych, naszych rodziców, osób wymagających stałej, wykwalifikowanej i doświadczonej opieki nad osobą zależną i nie tylko.
Z jakich usług można skorzystać w Sielskiej Osadzie?

W ramach oferty proponowane są pobyty:
Krótkoterminowe (trwające minimum 3 dni): oferta skierowana jest do osób, które w związku z czasową nieobecnością swych opiekunów potrzebują wsparcia i całodobowej fachowej opieki;
długoterminowe: oferta skierowana jest do osób wymagających całodobowej opieki medycznej (osoby zależne).
Z oferty skorzystać mogą m.in. osoby przewlekle chore, wymagające całodobowych świadczeń zdrowotnych, lecz niewymagające hospitalizacji, z ograniczoną sprawnością oraz możliwością samoopieki, wymagające całodobowej pielęgnacji, ze schorzeniami geriatrycznymi oraz z przewlekłym bólem.

Dlaczego Sielska Osada to dobry wybór?


Operatorem medycznym Sielskiej Osady jest Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa działająca w Warszawie. Niezaprzeczalnymi atutami Sielskiej Osady są zatem: ponad 27-letnie doświadczenie w prowadzeniu całodobowej opieki, wypracowane standardy opieki medycznej, własna poradnia leczenia bólu, nowoczesne zaplecze rehabilitacyjne, wysoki standard pomieszczeń, zielone otoczenie obiektu, wyłącznie jednoosobowe pokoje oraz cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku.

Jakie są dodatkowe atuty tego wyjątkowego miejsca?


W ofercie znajdują się wyłącznie pokoje 1-osobowe, co zapewni pensjonariuszom intymność i prywatność. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Wnętrza są komfortowe i nowoczesne, ale przyjazne i domowe. Mieszkańcy swój czas wolny spędzać będą mogli m.in. w przestronnej świetlicy połączonej z restauracją, wziąć udział w zajęciach realizowanych przez terapeutę zajęciowego.
Sielska Osada to miejsce przestronne, obejmujące duży obszar. Na jego terenie znajduje się ogród połączony z patio, duży, bezpłatny parking, niewielki staw z miejscem na relaks oraz stadnina konna. Z okien pokojów widać naturalną roślinność, nie zaś miejskie mury.

Sielska Osada
Jaźwie 79 (k. Tłuszcza)
tel. 734 465 850
e-mail: info@sielska-osada.pl
www.sielska-osada.pl