Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Dwutygodnik, pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Warszawski Bank Spółdzielczy. Otwarcie nowego oddziału w Tłuszczu

Data: 16.05.2016 r., godz. 11.00   
Warszawski Bank Spółdzielczy (dawniej Spółdzielczy Bank Ogrodniczy) powstał w 1925 roku i działa nieprzerwanie od 90 lat w oparciu o wyłącznie polski kapitał. W ostatnich latach bank rozwinął sieć placówek.
W sumie posiada 21 oddziałów i filie, w tym 10 w samej Warszawie. Pozostałe rozmieszczone są w okolicach Warszawy, m.in. w Kobyłce, Markach, Radzyminie, Wołominie. Wychodząc naprzeciw lokalnym potrzebom, Zarząd Banku podjął decyzję o otwarciu w marcu 2016 r. nowego oddziału banku w Tłuszczu przy ul. Kościuszki 17. 

W ciągu ostatniego dziesięciolecia WBS Bank stał się nowoczesną, dobrze zorganizowaną i sprawnie zarządzaną strukturą. Jest silną kapitałowo instytucją, bezpiecznie i profesjonalnie świadczącą usługi finansowe. Indywidualne podejście połączone z osadzeniem struktur zarządczych w bezpośrednim kontakcie z klientem pozwala na szybkie rozpoznawanie potrzeb rynku oraz klientów. Bank specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego, ponadto służy pomocą finansową wielu instytucjom i organizacjom.

Łącząc tradycję z nowoczesnością, WBS Bank stał się bankiem uniwersalnym, świadczącym usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie. Bank posiada bogatą ofertę usług finansowych, a za swoją działalność uzyskał wiele nagród i wyróżnień. Zapraszamy do placówek banku oraz na stronę www.bank-wbs.pl.