Reklama

fakty.wwl - Gazeta Powiatowa

Gazeta Powiatu Wołomińskiego Dwutygodnik, pismo bezpłatne Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Klembów, Ząbki. Tłuszcz, Dąbrówka, Strachówka, Poświętne, Jadów

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Dział: Zdrowie

Wykaz artykułów z działu Zdrowie.
 • Hospicjum to też życie
  (Zam: 27.09.2018 r., godz. 11.00)   

  Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny oraz piosenkarz. Piotr Polk, bo o nim mowa, wystąpi ze swoim zespołem w sobotę, 13 października w Miejskim Domu Kultury w Wołominie. Koncert odbędzie się w ramach Światowego Dnia Hospicjów. Poprzedzą go przemówienia i prelekcje.
 • Pomóż Bartkowi i Innym
  (Zam: 13.09.2018 r., godz. 11.00)   

  Przygotowania do akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku ruszyły pełną parą. Akcja dedykowana jest 10 letniemu Bartoszkowi, mieszkańcowi gminy Klembów, który znany jest jako dzielny Bartoszek.
 • Bitwa o zdrowie
  (Zam: 30.08.2018 r., godz. 11.00)   

  12 sierpnia podczas obchodów rocznicy Bitwy Warszawskiej w Ossowie (gmina Wołomin) pielęgniarki ze Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie pod wodzą Urszuli Starużyk, zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa rozpoczęły batalię o zdrowie naszych obywateli. Zachęcały tłumnie przybyłych na rekonstrukcję Bitwy Warszawskiej, by poddali się badaniom.
 • Na bakier z ośrodkiem w Poświętnem?
  (Zam: 25.04.2018 r., godz. 11.00)   

  23 marca w Urzędzie Gminy w Poświętnem odbyło się posiedzenie Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego. Pierwszym z punktów spotkania była sytuacja ośrodka zdrowia. Wiele zastrzeżeń co do sprawności jego działania mają mieszkańcy.